12 st mattallrikar diameter 24 cm.
12 st mattallrikar diameter 21,5 cm.
14 st assietter, diameter 17,5 cm.
12 st djupa tallrikar, diameter 24 cm.
8 st skålar och fat, längd 21-34 cm.
1 st såssnipa, längd 21 cm.
Bruksslitage, en mattallrik med kantnagg.