BOKPARTI, 4 delar, bla Hedvig Elisabeth Charlottas dagbok I-III, 1908-11.
Även Skeppsbroadeln, Köpmanshus i gamla Stockholm och Storborgare och stadsmajorer i en volym, av Carl Forsstrand, Stockholm 1916-18. Halvband av skinn.
Slitage. De tre volymerna med Hedvig Elisabeths dagbok har skador på bokbanden. Ej genomgångna.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.