MATSERVIS, 102 delar, porslin, "Napoleon Ivy", Wedgwood.

12 mattallrikar, 14 djupa tallrikar, 12 assietter, 15 förrättstallrikar, 3 skålar, 2+1 ovala uppläggningsfat, 8 äggkoppar, 6 buljongkoppar, 12 bärtallrikar, 2 såsskålar, 1 tekanna med lock, 1 tillbringare, 1 sockerskål med lock, 1 gräddkanna, 11 mockakoppar på fat (1 extra medföljande fat).

Bruksslitage. Enstaka nagg och sprickor.

Utropspris
20 000 SEK