BÖCKER, 2 st. Bl.a. "A toute épreuve. Gravures sur bois de Joan Miró". Av Paul Éluard, New York, 1984.
Med kassett. "A toute épreuve. Gravures sur bois de Joan Miró". Av Paul Éluard, New York, 1984.
Med kassett. "miró & artigas, céramiques". Av José Pierre och José Corredor-Matheos, Paris, 1974. Två färglitografier. Ej signerade.
Ej genomgångna.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.