Smycken
473071

BROSCH, guld, pärlor, troligen Frankrike, 1800-tal. Vikt ca 11 gram.

Ovoid med genombruten vegetativ dekor, infattade pärlor. Längd 5 cm.

Slitage. En pärla sned i infattningen.

Utropspris
3 000 SEK