VÄGGLAMPA, modell 9459, design Paavo Tynell, Idman.

Vitmålad metall samt mässing. Stämplad. Höjd 39 cm.

Slitage, repor, intryckningsskada i väggfästet. Ej funktionstestad.

Utropspris
400 EUR