KANDELABER, silver C.G. Hallberg 1950-tal. Vikt 605 g.

För två ljus. Svängda ljusarmar med lösa ljusmanschetter. Rik dekor. Höjd 22 cm.

Bruksslitage. Små repor.

Utropspris
2 000 SEK