AXEL ENDER (NORGE), olja på duk signerad Axel Ender.
Besök på hyttet, 75 x 110 cm
Smärre slitage längs den övre kanten.
Ytlig ålderskrackelyr.
Obetydlig fläck i mitten av motivet.
Duken bör spännas.