Smycken
407635

ARMRING OCH BROSCH, 18k guld med små pärlor, L. Larson & Co, Göteborg, 1890. Totalvikt 24g.

Dekor med pärlor. Armring, öppningsbar, säkerhetskedja, omkrets 16,5cm. Brosch längd 5cm. i originaletuier i blått skinn.

Slitage. Bucklor.

Utropspris
5 000 SEK