Smycken
384155

MEDALJONGER OCH HALSKEDJA, 3 delar, 18k guld, 1800/1900-tal. Totalvikt ca21g.

En oval och en kvadratisk medaljong med dekor i form av liten pärla, invändigt med glas, höjd ca3-4cm. Halskejda, Ankarlänk, längd 46cm.

Skador. Lås på halskedja med skadad fjädring.

Utropspris
4 000 SEK