Bland annat "Skogens år 1985 sterlingsilver", "Prosperitas sodalitatis magistro regenti debita 1897", "Laborem cum palma mutavit 1872", "Kongl. Krigsakademien - Kungl. Krigsskolan 1792-1942", "Dag Hammarskjölds minnespenning". Diameter 3-6,5cm.
Smärre slitage. Repor. Minnesgravyr.