Smycken
344479

ÖRHÄNGEN, guld 14/18K, syntetiska rubiner. 1900-talets senare hälft. Vikt 11,8 g.

Diam. 17 mm.
Örhängen 18K guld, låset stämplat 14K.

Smärre bruksslitage.

Utropspris
600 EUR