KOPPARSTICK, 2 st, LITOGRAFIER, 2 st, 1600-1800-tal.

Karl XI 1600-tal, Karl XII och svensk officer 1700-tal, Drottning Kristina och Peter den Store 1800-tal. 12x18-17x24.

Ej examinerade ur ram

Utropspris
120 EUR