Märkt i bottnen med Haviland & co.
12 mattallrikar
12 djupa tallrikar
12 assietter
3 serveringsfat L 36,5-59,5
terrin
serveringsskål på fot H 16
serveringsfat diam 33
serveringsskål med lock
serveringsskål utan lock
ett extra lock
Slitage, nagg.