12 mattallrikar, 12 djupa tallrikar, 11 bordstallrikar, 6 förrättstallrikar, 12 assietter, 4 uppläggningsfat, 3 uppläggningsskålar, 4 smörfat, saltströare, såsskål.
Slitage. Flertal delar med nagg.