12 svängda och genombrutna ljusarmar varav varannan med ytterligare en ljuspipa. Behängd med olikslipade prismor. Glasad mittstam. Klot med avslutande droppformad prisma.
Slitage, nagg. Smärre antal prismor saknas.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.