Ihopfällbara stolar av grönmålat trä och stål. Etikettmärkta. Sitthöjd 46, bredd 45, höjd 84 cm. Runt cafébord med skiva av marmor och pelarben av gjutjärn. Märkt Byarum. Diameter 60, höjd 71 cm.
Något slitage. Ställvis färgbortfall. Torrsprickor. Nagg.