Bestående av;
8 knivar längd 22 cm,
7 gafflar längd 19,5 cm,
18 knivar längd 19,5 cm,
18 gafflar längd 17,5 cm,
6 skedar längd 20 cm,
18 knivar längd 16,5 cm,
15 gafflar längd 15 cm,
18 skedar längd 18 cm,
12 skedar längd 15 cm,
15 gafflar längd 14 cm,
5 smörknivar,
3 ostknivar,
1 såssked,
total vikt inkl knivblad av rostfritt stål ca 6160 gram
Åldersrelaterat slitage. Repor.