Bestående av;
12 tallrikar 23 cm,
12 djupa tallrikar diameter 24 cm,
12 assietter,
1 kakfat,
1 terrin med lock,
10 koppar med fat,
1 sockerskål med lock,
1 gräddkanna,
2 såsbåtar,
1+2 uppläggningsfat längd 28-35 cm,
1 oval skål
2 ovala skålfat.
Bruksslitage. Obetydligt nagg.