Signerad Thomas Henriksson och daterad 89-93 a tergo. Duk 50,5 x 73,5 cm.
Begynnande färgbortfall på dukens övre högra hörn.
600
54
59
Utropspris
5 000 SEK
Auktionen är avslutad. Acceptpriset är ej uppnått
Budhistorik (2 bud)
23 sep 17:01
600 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 2
19 sep 6:57
500 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 1