Bordsskulptur, Napoleon Bonaparte, 1800-tal.

Skulptur i brons på patinerad sockel, höjd 18 cm. På undersidan står det skrivet: Frösunda Gård, Solna. Oidentifierbar stämpel på sockel troligtvis "JNWW".

Senare delar. Monterad. Märken. Slitage.

Utropspris
3 000 SEK