Fanerad med valnöt. Bombéformad på cabrioletsvängda ben. Beslag av mässing. Inredning av två lådor samt dubbla skåpdörrar. Längd 73, bredd 37, höjd 72 cm. Nyckel finns.
Slitage. Fanerresningar.
Klubbat pris
2 500
225
245
Utropspris
3 000 SEK
Auktionen är avslutad. Acceptpriset är uppnått
Budhistorik (6 bud)
26 sep 19:49
2 500 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 1
26 sep 19:49
2 300 SEK
25 sep 11:28
2 200 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 2
25 sep 11:27
2 000 SEK
Efter du betalat ditt föremål beställer du transport på Mina Sidor