Lena Bergström, skulptur, "Jorden" ur serien "Planets", Kosta Boda.
Öppen rund form. Blåfärgat glas med silverfoliering. Signerad 7630010 Kosta Boda Lim.Ed. 381/500 Lena Bergström. I originalkartong med certifikat. Höjd 20 längd 22 cm.
Enstaka små repor.