Furu. Svarvade och kopplade ben. Märkt. Längd ca 102, bredd 53, höjd 51.
Smärre slitage. Lagningar. Märken.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10