Fanerad med alm och rot. Två justerbara hyllplan och två lådor ovanför. Skåpsdörr med bakomliggande hyllplan. Längd 140, djup 29, höjd 68 cm. Nyckel finns.
Märken. Krackelyr. Smärre slitage.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.