Lena Bergström, skulptur/skål, 'Planets', Kosta Boda, signerad samt numrerad 311/500.
IV/IV 'Earth'. Signerad "7630010 Kosta Boda LIM. ED 311/500 Lena Bergström". Certifikat samt box medföljer. Längd 19, höjd 20,5 cm.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.
Utropspris
6 000 SEK