Snusflaskor, 5 st, sten samt glas. Kina, 1900-tal.

Skuren samt relief dekor av fåglar, figurer. En med insidesmålning. Höjd 5-7 cm.

Naturliga inneslutningar. Nagg. 1 med spricka.

Utropspris
2 500 SEK
Alexander Robertson
Alexander Robertson
+46 (0)709 17 99 95