guld på stål, automatisk, mineralglas, pointer date, originallänk, läderband, originalspänne, 1990-tal. Caliber 574, Boettnr. 7460.
Service 2020-08-27 Åldersrelaterat slitage.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10