Diamant 0,17 ct, Tw/Si enligt gravyr. 18K guld. Stämplad JSS, Göteborg 2017. Size 18/56,5. Weight 2 gram.
Lätt bruksslitage.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10