Diamanter totalt 0,85 ct enligt gravyr. Gustaf Dahlgren & Co Malmö 1915. Storlek 17,75/55,5. Vikt ca 4 gram.
Åldersrelaterat slitage. Nagg.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10