Konst Skulptur
1326195

Jan Naliwajko

(Litauen/Sverige, Född 1938)
Jan naliwajko, skulptur, blandteknik, signerad och daterad 1995.

Jan Naliwajko, skulptur, blandteknik, signerad och daterad 1995.

Plexiglas och plast. Signerad J. Naliwajko 1995.5. Höjd 25, bredd 31 cm.

Fläckar på plexiglaset. Torrspricka i plasten.

Sofie Lundberg
Sofie Lundberg
+46 (0) 73 918 04 69

Utropspris
4 000 SEK