1323509

Flamländsk skola, 17/1800-tal, olja på pannå.

Värdshusscen med elegant sällskap. 45 x 55 cm.

Sprickor. Retuscher. Torrsprickor. Förstärkningar. Lagad.

Simon Lundberg
Simon Lundberg
+46 (0) 739 16 36 13

Utropspris
5 000 SEK