Konst Skulptur
1322442

Åke Jönsson

(Sverige, 1921-1992)
Åke jönsson, skulptur signerad och daterad 1965 och numrerad 1?/15 terrakotta.

Åke Jönsson, skulptur signerad och daterad 1965 och numrerad 1?/15 terrakotta

Höjd 23 cm, bredd 20, djup 10 cm.

Smärre slitage.

Placering: Carlsgatan 54, 211 20 Malmö - V1
Anna Tenje
Anna Tenje
+46 (0) 739 400 810

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

750
74
87
Utropspris
2 500 SEK
Acceptpriset är ej uppnått
Budhistorik (2 bud)
24 sep 13:57
750 SEK
19 sep 19:54
500 SEK