Laila Pullinen, medalj, brons, signerad LP och numrerad 15975
"Nödens tre ansikten". 9,5 x 9,5 x 9,5 cm.
Slitage. Skrapmärken.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.
Utropspris
250 EUR