Design Möbler
1315978

Børge Mogensen

(Danmark, 1914-1972)
Børge mogensen, bänkar /bord, ett par, modell 5274, fredericia stolefabrik, danmark. 1900-talets mitt.

Børge Mogensen, bänkar /bord, ett par, modell 5274, Fredericia stolefabrik, Danmark. 1900-talets mitt

Stommar av ask med flätad rotting. Ettikettmärkta. Längd 69, bredd 69, höjd 35 cm vardera.

Åldersrelaterat slitage. Smärre slitage på rotting.

Placering: Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - H138

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Klubbat pris
22 001
2 167
2 616
Utropspris
8 000 SEK
Budhistorik (32 bud)
13
4 maj 14:46
22 001 SEK
16
4 maj 14:46
22 000 SEK
16
4 maj 14:46
21 000 SEK
15
4 maj 14:45
20 000 SEK
16
4 maj 14:45
20 000 SEK