Dalahästar, 8 st, 1900-tal.

Dalahästar, 8 st, 1900-tal.

Varierande ålder från mitten av 1900-talet till 1900-talets slut. Målade. Höjd 3 cm-17,5 cm.

En häst med slitage/skador framben, färgavskav förekommer.

Utropspris
3 000 SEK