Ulla Procopé, servis 115 delar "Ruska" Arabia stengods sent 1900-tal.
Tallrik 25,5 cm, 39 st.
Tallrik 20,5 cm, 12 st.
Djup tallrik 20,5 cm, 14 st.
Tekanna, 1 st
Soppterrin med lock
Uppläggningsfat runt
Sockerskål med lock
Askfat, 2 st
skål 13 cm
Kaffekoppar, 16 st
Tefat, 24 st
Gräddsnipa
Smärre slitage, nagg kan förekomma.