Børge Mogensen

(Danmark, 1914-1972)
Børge Mogensen
(Danmark, 1914-1972)

Børge Mogensen, matbord Öresund, Karl Andersson & söner

Ek och ekfaner, fyra iläggsskivor à 60 cm, 170x130x73 cm

Bruksslitage. Repor. Fläckar. Märken.

Formgivare

Utropspris
8 000 SEK

Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
Teamleader
+46 (0)767 81 06 13