GLASSERVIS, 37 delar. Bl.a. Kosta Junior, 1900-tal.

Bestående av 9 vinglas, höjd 13,5 cm. 11 gröna vinglas, höjd 12,5 cm. 5 odekorerade stakvinsglas, höjd 11 cm, 6 selterglas, höjd 9 cm, 6 stakvinsglas, höjd 11 cm.

Små nagg. Olika dekor. Förgyllning med slitage.

Utropspris
6 000 SEK