Matskedar, 17 st, silver, olika mästare, Sverige 1700-tal (3 st 1800-tal).

Flera med minnesgravyr på frånsidan. Längd c:a 21 cm, total vikt 920 gram.

Slitage.

Utropspris
7 000 SEK