Mahognyfanerat bord med fyrdelad fotplatta på lejontassar. Låda i sargen.
Längd 124 cm, bredd 87 cm, höjd 74 cm.
Kommer nedmonterat med lös skiva och skruvar.
Renoverat. Fanerlagningar och fanerskador. Åldersrelaterat slitage.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.