Konst Fotografi
1300646

Dawid (Björn Dawidsson)

(Sverige, Född 1949)
Dawid, pigment print, signerad och daterad 2004.

Ur serien Q-med. P. 55,5 x 44 cm.

Ej examinerad ur ram.

Johan Jinnerot
Johan Jinnerot
Specialist äldre måleri
+46 (0)739 400 801

Utropspris
4 000 SEK