Matta, rölakan, ca 202,5-204 x 137-138 cm, signerad IB.

Blåmelerad botten med bård av polykroma medaljonger.

Något slitage och smutsig, fläckar. Skadade kortsidor och fransar, många fransar saknas.

Utropspris
2 500 SEK