Tazzor med runt utvikt bräm på balusterfot. Höjd 17, diameter 18 cm. Vikt 480 g.
Slitage. Smärre skador/stötskador.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10