Daisuke Yokota och Max Pinckers, "Floating Worlds", publicerad av
Bolzano, 2016. Upplaga 1000 ex. I oöppnat originalemballage.
Daisuke Yokota, "Back Yard", katalog. Häftad, tunt papper.
28,5 x 20,5 cm.
Daisuke Yokota, "Linger", publicerad av Akina Books 2014. Första utgåvan, upplaga 300 ex. Signerad och daterad 2014 på försättsbladet. Mjuk pärm. 30 x 21 cm.