SKRIVBORD Engelsk stil, 1900-talets andra hälft.

Fanerat med ek. Läderklädd skiva. Nio lådor. Detaljer av mässing. Längd 154, djup 77, höjd 74 cm.

Slitage. Märken. Repor. Smärre fanerskador.

Utropspris
3 000 SEK