Rudolf Koivu

(Finland, 1890-1946)
Rudolf Koivu
(Finland, 1890-1946)

RUDOLF KOIVU, olja på duk

Insjölandskap. 75 X 106 cm. Signerad R Koivu.

Ytsmuts. Färgbortfall. Skrapmärken. Krackelyr. Duken något vågig i ytterkanterna. Tryckskada i höger kant.

Utropspris
6 000 SEK