RUDOLF KOIVU, olja på duk
Insjölandskap. 75 X 106 cm. Signerad R Koivu.
Ytsmuts. Färgbortfall. Skrapmärken. Krackelyr. Duken något vågig i ytterkanterna. Tryckskada i höger kant.