Guld 18K, quartz, safirglas, kronograf datum, månfas, läderband, originalspänne i 18K guld, ca 1988, box och cert
Cal 630, serie nr 2440980, ref nr 165.740.303, boett nr. 0754
Lättare åldersrelaterat slitage. Repor framförallt i bakboet. Service enligt kvitto jan 2016. Fungerar vid enklare test. Funktion garanteras ej.