SERVIS, 74 delar, "Sultana" Johnson Bros England.

31 mattallrikar, ø 25 cm
12 sopptallrikar, ø 25 cm
12 förrättstallrikar, ø 21 cm
7 assietter, ø 16 cm
4 ovala serveringsfat, längd 27-46 cm
3 serveringsskålar, längd 23-28 cm.
2 serveringsskålar, längd 34 cm (andra utan lock)
1 serveringsskål 32 cm
2 såssnipor, längd 23 cm
1 serveringsfat (runt) ø 31 cm

Ställvis slitage. Enstaka nagg.

Utropspris
300 EUR