HÖRNSKÅP, Svenska Möbelfabrikerna, 1900-talets mitt
Fanerat med mahogny. Ovantill konkava pardörrar med bakomliggande hyllplan och krokar. Bedtill konvexa pardörrar med bakomliggande hyllplan. Djup 65 cm, höjd 157 cm. Nyckel finns.
Ställvis slitage. Märken.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.